MGM

Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 MGM
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 39 29 634

MGM prowadzi edukację uczniów od 1996 roku. Duże doświadczenie w działalności edukacjyjnej naszej kadry pedagogicznej owocuje wieloma sukcesami dydaktycznymi, sportowymi i wychowawczymi. 
W naszej szkole uczą się uczniowie, którzy uprawiają sport niejednokrotnie na najwyższym poziomie mistrzostwa sportowego ale również uczniowie, którzy kochają sport lub sport jest dla nich tylko elementem uzupełnijącym codzienność. 
Ze względu na fakt, iż nasi uczniowie korzystają z obiektów i kadry Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, poziom zajęć merytorycznych oraz ich spectrum jest oszamiałający i daleko wybiegający poza rutynowy program wychowania fizycznego. 

Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 MGM jest pierwszym prywatnym liceum sportowym założoną w Warszawie w roku 1996. 

Założyciele -  Grażyna Rybińska, Maciej Słowak i Marek Rybiński 
stanowią Radę Nadzorczą MGM.

Dyrektorem szkoły jest mgr Bożena Plak.

Nadzór merytoryczny i finansowy nad MGM sprawuje Rada Nadzorcza oraz Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w Warszawie, która udostępnia swoje sale dydaktyczne dla uczniów MGM. 

Centrum Sportów Walki oraz Centrum Treningu Motorycznego są do dyspozycji naszych uczniów.

Uczniowie nasi są diagnozowani w uczelnianym Centrum Diagnostyki Sportowej Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie.

W związku ze zmianą w systemie oświaty dotychczasowe Gimnajum MGM zostało wygaszone.

Szkoła mieści się w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 88 (tuż przy Trasie Toruńskiej). Znakomita lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dojazd praktycznie z każdej dzielnicy Warszawy.


MGM prowadzi rekrutację przez cały rok szkolny.

MGM nie przeprowadza egzaminów wstępnych.


Absolwentami i uczniami naszej szkoły są wybitni sportowcy: Mistrzowie Świata, Mistrzowie Europy, Olimpijczycy, Medaliści Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportu a także wszyscy Ci którzy kochają sport.


W naszej szkole uczą się uczniowie, którzy nie trenują sportu wyczynowo, na poziomie mistrzostwa sportowego. Mają inne pasje i natomiast chcą uczyć się w szkole która zapewni im odpowiedni poziom, poszanowanie oraz warunki i rytm nauki dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. 
MGM zapewnia możliwość pogodzenia nauki z wyczynowym uprawianiem sportu gwarantując sukces w obu obszarach. Robimy to od 20 lat mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. 

Wielu absolwentów MGM- u kontynuuje naukę w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.


100 % zdanych matur w minionych pięciu latach jest naszą najlepszą wizytówką !!!

Mamy tylko same dobre oceny !!!

MGM

Partnerzy