MGM

Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 MGM
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 39 29 634

MGM prowadzi edukację uczniów od 1996 roku. Duże doświadczenie w działalności edukacjyjnej naszej kadry pedagogicznej owocuje wieloma sukcesami dydaktycznymi, sportowymi i wychowawczymi. 
W naszej szkole uczą się uczniowie, którzy uprawiają sport niejednokrotnie na najwyższym poziomie mistrzostwa sportowego ale również uczniowie, którzy kochają sport lub sport jest dla nich tylko elementem uzupełnijącym codzienność. 
Ze względu na fakt, iż nasi uczniowie korzystają z obiektów i kadry Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, poziom zajęć merytorycznych oraz ich spectrum jest oszamiałający i daleko wybiegający poza rutynowy program wychowania fizycznego. 

Liceum Ogólnokształcące 

Szkoła MGM w znaczny sposób różnią się od innych szkół publicznych.

Szkoła nasza nadaje uprawnienia i świadectwa ukończenia szkoły takie same jak inne szkoły państwowe. 

Każdy absolwent liceum przystępuje do państwowego egzaminu dojrzałości nadzorowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną i Kuratorium. 

Czym różnimy się od pozostałych liceów ogólnokształcących :

  • Nasi nauczyciele są przyjaźni w stosunku do uczniów.Szanują ich zaangażowanie w trening czy też inną formę zainteresowań, która pochłania mnóstwo wolnego czasu ucznia.
  • W naszej szkole uczą się mistrzowie sportu. Ich zaangażowanie w trening oraz udział w zawodach jest dostrzegany i brany pod uwagę przez naszych nauczycieli. Małysz, Włodarczyk, Fonfara, Rutkowski, Mięciel, Bacik - są absolwentami naszych szkół. Pójdź w ślady Mistrzów - wybierz MGM !!!
  • Uczniowie nasi korzystają z uczelnianego Centrum Sportów Walki, Centrum Treningu Motorycznego i są diagnozowani w Centrum Diagnostyki Sportowej naszej Uczelni. 
  • W MGM panuje bardzo rodzinna atmosfera. Każdy uczeń jest szanowany a nauczyciel poświęcam mu tyle czasu ile jest to niezbędne aby osiągnąć sukces !!!
  • Mało liczne klasy powodują iż intensywność nauki jest większa. Uczeń nie jest anonimowy. Czasami trudno jest ukryć się jak się nie odrobi pracy domowej.
  • W przeciągu minionych pięciu lat wszystkie egzaminy dojrzałości były zdane w 100 % !!! To jest najlepszą wizytówką MGM-u. 
  • Wielu nauczycieli MGM-u to wykładowcy akademiccy. 
  • W naszej szkole nie usłyszysz dzwonka. Jesteśmy szkołą bez dzwonków !!!
  • Dysponujemy nowoczesnym systemem weryfikacji wiedzy- Platforma egzaminacyjna. System pozwala weryfikować wiedzę uczniów bez względu na czas i miejsce ich przebywania n Jest szczególnie przydatny i pomocny dla wszystkich sportowców, którzy nie mogą systematycznie uczęszczać na zajęcia programowe. 

Rekrutacja: 

  • Liceum Ogólnokształcące

Partnerzy