MGM

Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 MGM
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 39 29 634

MGM prowadzi edukację uczniów od 1996 roku. Duże doświadczenie w działalności edukacjyjnej naszej kadry pedagogicznej owocuje wieloma sukcesami dydaktycznymi, sportowymi i wychowawczymi. 
W naszej szkole uczą się uczniowie, którzy uprawiają sport niejednokrotnie na najwyższym poziomie mistrzostwa sportowego ale również uczniowie, którzy kochają sport lub sport jest dla nich tylko elementem uzupełnijącym codzienność. 
Ze względu na fakt, iż nasi uczniowie korzystają z obiektów i kadry Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, poziom zajęć merytorycznych oraz ich spectrum jest oszamiałający i daleko wybiegający poza rutynowy program wychowania fizycznego. 

Mikołaj Lewandowski i Aleksandr Traczyk złoty medal w „Finałach Mistrzostw Mazowsza” w tenisie ziemnym 01/12/2017

Uczeń naszego Liceum, Mikołaj Lewandowski w dniach 18-20 listopada 2017, wraz z kolegą Aleksandrem Traczykiem zdobyli złoty medal w „Finałach Mistrzostw Mazowsza” w tenisie ziemnym do lat 18-stu odbywajacych sie na kortach WTS Deski.


Serdecznie Gratulujemy!

Partnerzy