MGM

ZESPÓŁ SZKÓŁ MGM
SZKOŁA PODSTAWOWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 39 29 634

Szkoły MGM prowadzą edukację uczniów od 1996 roku. Duże doświadczenie w działalności edukacjyjnej naszej kadry pedagogicznej owocuje wieloma sukcesami dydaktycznymi, sportowymi i wychowawczymi. 
W naszych szkołach uczą się uczniowie, którzy uprawiają sport niejednokrotnie na najwyższym poziomie mistrzostwa sportowego ale również uczniowie, którzy kochają sport lub sport jest dla nich tylko elementem uzupełnijącym codzienność. 
Ze względu na fakt, iż nasi uczniowie korzystają z obiektów i kadry Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, poziom zajęć merytorycznych oraz ich spectrum jest oszamiałający i daleko wybiegający poza rutynowy program wychowania fizycznego. 

MGM to Zespół Szkół Prywatnych założony w Warszawie w roku 1996. 

W skład MGM wchodzą :
- Gimnazjum Sportowo-Językowe Nr 9 MGM (wygaszone na podstawie przepisów)
- Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 MGM

Założyciele -  Grażyna Rybińska, Maciej Słowak i Marek Rybiński 
stanowią Radę Nadzorczą MGM.

Dyrektorem szkół jest mgr Bożena Plak.

Nadzór merytoryczny i finansowy nad MGM sprawuje Rada Nadzorcza oraz Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie w Warszawie, która udostępnia swoje sale dydaktyczne dla uczniów MGM. 

W związku ze zmianą w systemie oświaty dotychczasowe Gimnajum MGM zostało wygaszone.

Szkoły mieszczą się w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 88 (tuż przy Trasie Toruńskiej). Znakomita lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dojazd praktycznie z każdej dzielnicy Warszawy.


MGM prowadzi rekrutację do wszystkich swoich szkół przez cały rok szkolny. MGM nie przeprowadza egzaminów wstępnych.


Absolwentami i uczniami naszych szkół są wybitni sportowcy: Mistrzowie Świata, Mistrzowie Europy, Olimpijczycy, Medaliści Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportu a także wszyscy Ci którzy kochają sport.


Są także uczniowie, których pasją podstawową nie jest sport, natomiast chcą uczyć się w szkole która zapewni im odpowiedni poziom, poszanowanie oraz warunki i rytm nauki dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. 
MGM zapewnia możliwość pogodzenia nauki z wyczynowym uprawianiem sportu gwarantując sukces w obu obszarach. Robimy to od 20 lat mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. 


100 % zdanych matur w minionych pięciu latach jest naszą najlepszą wizytówką !!! Mamy tylko same dobre oceny !!!

Partnerzy